Profil użytkownika
www.happyday.klod... Dekoracje sal koś...
www.happyday.klodzko.pl Dekoracje sal kościołów,atrakcje
57-300 Kłodzko
Matejki 9
Dolnośląskie
HAPPYDAY www.happyday.klodzko.pl Dekoracje sal kościołów,atrakcje
O mnie

Specjalnie z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy również sklep, w którym znajdziecie mnóstwo ciekawych i oryginalnych dodatków i dekoracji na ślub, wesele, chrzest, komunię i inne okazje jakie zapragniecie przygotować. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo.

Wykonujemy profesjonalne dekoracje ślubne i okolicznościowe. Naszą specjalnością są:

- dekoracje kościołów / USC

- dekoracje sal weselnych

- dekoracje stołów

- dekoracje samochodów

- dekoracje apartamentów dla Nowożeńców

- dekoracje posesji

- dekoracje na przyjęcia dla dzieci

- dekoracje firmowe

Narzędziem naszej pracy są między innymi balony, materiały, przestrzenne dekoracje papierowe, szkło, metaloplastyka, kwiaty żywe i sztuczne, świece i światło oraz nieskończona ilość pomysłów. Dekoracje wykonujemy w wielu pieknych kolorach. Za każdym razem staramy się stworzyć niepowtarzalny obraz i klimat uroczystości.

Aby umilić gościom czas podczas wesela oraz stworzyć niepowtarzalny klimat przyjęcia proponujemy Państwu szereg ciekawych i niebanalnych atrakcji;

 

1. BIAŁE GOŁĘBIE

Piękne białe gołąbki wypuszczone przez Parę Młodą to niesamowite przeżycie dla Nowożeńców i wspaniała atrakcja dla gości weselnych.

Ilość gołębi zależy tylko od Państwa - my dostarczymy je pod wskazany kościół lub inne miejsce, w pięknej klatce z dekoracjami w wybranej przez państwa kolorystyce. Wam pozostanie wypuścić je tylko na wolność...

2. WYTWORNICA BANIEK MYDLANYCH

Świetna atrakcja którą można wykorzystać pod kościołem,na sali podczas pierwszego tańca, na urodzinach, rocznicach, jubileuszach. Pięknymi mikotającymi bańkami można się cieszyć dowoli, bawiąc się przy tym wesoło.

3. FONTANNA CZEKOLADY

Smaczna, oryginalna belgijska czekolada, spływająca kaskadami na pięknie udekorowanym stole, wśród świec i pysznych przekąsek - czego można chcieć więcej? Taka niespodzianka ucieszy każdego, dostarczy przyjemności i dobrej zabawy.

4. STRZELAJĄCY BALON - GIGANT

To balon,który pęka podczas tańca, sypiąc setki płatków róż, piórek, konfetti lub baloników. To od Państwa zależy co znajdzie się w środku - my zapewniamy, że efekt będzie murowany!

5. PROFESJONALNY POKAZ TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Niesamowite wrażenie, wspaniała niespodzianka dla zaproszonych gości. Pokaz tańców: standard i latino w wykonaniu młodych tancerzy klasy "C". Walc angielski, tango samba, Jive to tylko niektóre propozycje jakie możemy zobaczyć decydując się na ta atrakcję.

 

Proponujemy również:

- lampiony szczęścia

- anioły na szczudłach

- pokaz walk rycerskich

- pokaz barmański

- mim show

Zapraszamy Państwa do naszej galerii, gdzie możecie zobaczyć część naszych prac.