Profil użytkownika
Łukasz Kwiaciarnia Buqet
Łukasz Kwiaciarnia Buqet
starotarnowicka 34
Śląskie
BUQET Łukasz Kwiaciarnia Buqet
O mnie

Jesteśmy firmą, która zyskała uznanie wśród wielu klientów. Wyróżnia nas doświadczenie, profesjonalizm i kreatywność. Pozwala to nam realizować zamówienia na najwyższym poziomie, a każdy klient traktowany jest przez nas wyjątkowo. Pierwsi klienci skorzystali z naszych usług już w 1988 roku.

Od tego momentu, dzięki indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu do każdego klienta, grono zadowolonych osób korzystających z usług naszej kwiaciarni stale się powiększa.

  • Oferujemy wykonanie oprawy kwiatowej ślubu. Oryginalne bukiety ślubne, aranżacje kościołów i sal weselnych, dekoracje samochodów.
  • Kwiaty na wszelkie okazje bukiety okolicznościowe, kosze kwiatowe, kosze z owocami, słodkościami oraz kwiatami doniczkowymi
  • Na smutne dni oferujemy pełen asortyment florystyki żałobnej. Palmy pogrzebowe , wiązanki , wieńce oraz oprawę kwiatową urny.

Chcąc sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom, powstała witryna kwiaciarni internetowej, dzięki której zamawianie kwiatów stało się jeszcze prostsze, szybsze i wygodniejsze.